Aktualności

Informacja dotycząca Nieodpłatnych Porad Prawnych i Nieodpłatnego Pordnictwa Obywatelskiego

 

 

Rejestracja na wizytę nieodpłatnej porady prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego -  77 408 50 94  od poniedziałku do środy w godz. 09:00-11:00.

 

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z wirusem COVID – 19  informujemy, że od 14.12.2021r. do odwołania zmienia się sposób udzielania  nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Nyskim, w ten sposób, że jeden dzień tygodnia w poszczególnych punktach będzie przeznaczony na dyżur stacjonarny , natomiast w pozostałe dni nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie świadczone będą za pomocą środków porozumiewania się na odległość – telefonicznie ( tzw. teleporady) oraz poza lokalami punktów.

O przywróceniu normalnej pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego poinformujemy na stronie Starostwa Powiatowego w Nysie oraz Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa.

Informujemy, że po udzieleniu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim  istnieje możliwość przekazania anonimowej opinii o udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim  i przesłania jej na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Starostwa Powiatowego w Nysie, Wydział Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej ul. Piastowska 33, 48-300 Nysa.

Jednocześnie Powiat Nyski informuje, że jest także możliwość zarezerwowania terminu nieodpłatnej porady prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego lub nieodpłatnej mediacji samodzielnie, poprzez publiczną stronę internetową :  np.ms.gov.pl

 

Więcej informacji na stronie – darmowapomocprawna.ms.gov.pl

Tags:
© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie